MANAŽER V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – dvoudenní školení UH.

MANAŽER V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – dvoudenní školení UH.

 

MANAŽER V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

AKREDITOVANÝ 16 hodinový KURZ

DVOUDENNÍ ŠKOLENÍ   -  16.3. a 30.3.2021


  • Stejně tak jako na manažery v komerční sféře, tak i na vedoucí pracovníky v sociálních službách je vyvíjen vysoký tlak pro plnění individuálních či týmových úkolů. Ti se snaží současně v koloběhu pracovních a každodenních povinností a cílem být dobrým vedoucím pracovníkem neztratit hlavu.

  • Dvoudenní vzdělávací program poukazuje na zvláštnosti a menší či větší odlišnosti ve vedení lidí v prostředí sociálních služeb, se kterými je takový vedoucí nucen se vypořádat. Zaměřuje se na oblasti vedení lidí (styly řízení, vedení týmů, hodnocení, motivace pracovníků, timemanagement, aj.) a roli, kterou v nich zastává pracovník na vedoucí pozici.

  • Účastník programu bude seznámen se specifiky řídící funkce v prostředí sociálních služeb. Získá základní dovednosti v oblasti vedení pracovníků zaměřené na hodnocení a motivaci pracovníků, vedení týmů, nastavení kontrolního sytému nebo timemanagementu.

  • Vzdělávací program je zaměřen prakticky, obsahuje řadu příkladů z praxe a modelových situací. Účastník si vyzkouší možné způsoby jednání a příklady komunikace s podřízenými pracovníky, které mu pomohou nalézt kroky k efektivnějšímu vedení svých zaměstnanců.
     

Cena:

 Zálohová platba dvoudenního školení :                2.700 Kč/osobu, osvobozeno od DPH

 
Skupina účastníků 13.000 Kč/den. Nemusíte cestovat, školení uskutečníme u vás.